BigBank kredīti

NaudaBigbank ir viens no lielākajiem privātpersonu kreditoriem, kas koncentrējas uz labāko pakalpojumu sniegšanu saviem klientiem, izvērtējot viņu vēlmes un vajadzības. Bigbank saviem klientiem piedāvā plašu kredītu klāstu – katrs var atrast sev visiemērotāko opciju. Tiek piedāvāti aizdevumi pret ienākumiem līdz 10 000 EUR, aizdevumi ar galvotāju līdz 10 000 EUR, kā arī aizdevumi pret nekustamā īpašuma ķīlu sākot no 7000 EUR.

Kredītu var aizņemties jebkurš Latvijas Republikas pilsonis, kurš ir 18 (20, ja vēlas pieteikties aizdevumam pret ienākumiem) līdz 73 gadus vecs. Izvērtēti tiek arī ikmēneša ienākumi un izdevumi un iepriekšējās kredītsaistības. Banka sniedz atbildi par aizdevuma piešķiršanu 24 stundu laikā, bet nauda klienta kontā tiek ieskaitīta 2 darba dienu laikā pēc līguma parakstīšanas.

Aizdevums pret ienākumiem ir bez ķīlas; aizdevuma summa ir no 500 EUR līdz 10 000 EUR ar termiņu no 6 līdz 60 mēnešiem. Klientam ir iespēja jebkurā laikā atmaksāt naudas summu pirms termiņa beigām, par to neko nemaksājot. Klienta ikmēneša ienākumiem, lai saņemtu aizdevumu bez ķīlas, ir jābūt vismaz 230 EUR pēc nodokļu nomaksas.

Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir piemērots tiem klientiem, kuri vēlas iegādāties nekustamo īpašumu, veikt remontu, labiekārtošanu vai rekonstrukciju, uzsākt uzņēmējdarbību, veikt privātus tēriņus u.c. Šo kredītu var atmaksāt, veicot ikmēneša maksājumus, kad iespējamais termiņš ir līdz 15 gadiem, kā arī bez ikmēneša maksājumiem ar termiņu līdz 1 gadam. Aizdevuma summa ir no 7000 EUR līdz 130 000 EUR ar termiņu no 6 līdz 180 mēnešiem. Nekustamā īpašuma ķīla var būt gan dzīvoklis, gan privātmāja.

Auto kredīts piemērots tiem, kuri vēlas iegūt automašīnu savā īpašumā uzreiz pēc pirkuma noformēšanas. Klientam nav jāveic pirmā iemaksa, KASKO apdrošināšana nav obligāta prasība. Izvēlēties var jebkura izlaiduma gada automašīnu, kā arī paša kredīta summu no 1000 EUR līdz 15 000 EUR ar termiņu no 6 mēnešiem līdz pat 72 mēnešiem. Klients pats var saīsināt vai pagarināt atmaksas termiņu pēc savām vajadzībām un ieskatiem.

Lielo notikumu kredīts ir paredzēts dažādiem mērķiem – remontam, kāzām, ceļojumam, biznesa uzsākšanai u.c. Šī kredīta veida summa ir no 2000 EUR līdz 10 000 EUR, un termiņšir no 6 mēnešiem līdz pat 5 gadiem. Svarīgs faktors, lai saņemtu lielo notikumu kredītu, ir ikmēneša ienākumi, kas ir vismaz 500 EUR mēnesī.

Bigbank piedāvā individuālu pieeju, katram klientam piesaistot savu klientu menedžeri, kurš atbalsta un sniedz risinājumu jebkurā jautājumā. Klientiem tiek sniegti ērti un uzticami pakalpojumi, un to dažādība sniedz iespēju piesaistīt pēc iespējas vairāk jaunu klientu – katrs klients var atrast sev atbilstošāko un piemērotāko kredīta veidu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *