Ilgtermiņa patēriņa kredīts pie nebanku kreditora

Ilgtermiņa patēriņa kredīts ļauj Tev aizņemties naudu jebkura mērķa īstenošanai, un atmaksāt paņemto aizdevumu noteiktā laika periodā. Lai iegūtu šādu aizdevumu, šobrīd nav obligāti jādodas uz banku, jo tos piedāvā arī nebanku kreditori. Lielākā daļa ilgtermiņa patēriņa kredītu tiek piešķirti bez nodrošinājuma jeb ķīlas, un to lielums var tikt piemērots katra kredītņēmēja finansiālajai situācijai un vajadzībām.

Kas ir ilgtermiņa patēriņa kredīts?

Kredītdevējs

Varētu šķist, ka, pieminot nebanku kreditorus, ilgtermiņa saistības ir pēdējais, kas nāk prātā, tomēr tā nebūt nav, jo ilgtermiņa patēriņa kredīts pēc būtības ir aizdevums, kura atmaksas termiņš ir lielāks par 12 mēnešiem un var sasniegt pat vairākus gadus. Šādi ilgtermiņa aizdevumu parasti tiek pielāgoti katram kredītņēmējam, ļaujot aizņemties nepieciešamos līdzekļus un tos atdot pēc noteikta laika. Patēriņa kredītu atmaksa notiek ar ikmēneša maksājumiem, kas var būt gan fiksēti, gan mainīgi.

Nebanku kreditoru piedāvājums attiecībā uz ilgtermiņa patēriņa kredītiem ir sekojošs:

  • Maksimālās kredīta summas svārstās no 1000 līdz 3000 eiro;
  • Maksimālais kredīta termiņš var būt no 1 līdz 3 gadiem;
  • Kredīta atmaksa notiek galvenokārt ar fiksētiem maksājumiem, kas sastāv no pamatsummas atmaksas daļas un procentiem;
  • Tos var noformēt internetā, aizpildot kredīta pieteikuma anketu.

Ilgtermiņa patēriņa kredītu piedāvājums ir ļoti plašs, tādēļ, pieņemot lēmumu par šāda aizdevuma nepieciešamību, ir jāizvērtē visi ar kredītu saistītie aspekti, un jāuzņemas tikai tādas kredītsaistības, kuras atbilst jūsu finansiālajai situācijai un vajadzībām. Aizņemieties atbildīgi, lai kredīts sagādātu vislabāko pieredzi, bet ne vilšanos. Kredīti ir labi instrumenti un tie pastāv jau ļoti sen un sliktums tur ir reti, ja tiek izmantoti pareizi un atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *