Kredīta pagarināšana

FinansesJūs esat veicis aizņēmumu? Izveidojušies neparedzēti apstākļi un Jūs vairs nespējat segt ikmēneša kredīta maksājumu, kaut zināt, ka šī situācija ir īslaicīga, tomēr Jums nepieciešams kāds risinājums līdz brīdim, kad atrisinās jūsu neparedzētā situācija. Varbūt esat jau sācis aizņemties nākošos kredītus, lai laicīgi nomaksātu esošos, šāda situācija ne pie kā laba nenovedīs, jo tas būs kā apburtais loks,- Jūs atkal un atkal ņemsiet jaunus aizņēmumus, lai laicīgi segtu esošos.

Tieši šādu situāciju risināšanai kredītu sektorā jau diezgan sen ir izdomāts veids, lai kredīta ņēmējs varētu godprātīgi turpināt segt savas kredīta saistības. Un tā ir oficiāla kredīta pagarināšana. Tā kā kreditors nekādi nevar zināt par finansiālām problēmām, kuras Jums radušās, tad jums pašam radusies situācija jāizstāsta savam kredīta devējam. Uzzinot par Jūsu radušos problēmu, kredīta devējs Jums piedāvās risinājumu, visdrīzāk pat vairākus variantus, lai dotu jums izvēles iespēju par sev atbilstošāko un pieņemamāko kredīta pagarināšanas variantu. Iespējamas gan kredīta brīvdienas uz noteiktu laiku, gan kredītu apvienošana, lai ekonomētu uz procentu maksājumu.

Pagarinot kredītu, kredīta brīvdienas dos jums iespēju zināmu laika posmu, parasti tas ir līdz pusgadam, maksāt tikai procentu maksājumu, pamata summu nedzēšot, tādējādi ļoti jūtami samazinot ikmēneša maksājumu. Ja jums ir ātrais kredīts, tad šim pakalpojumam jau bieži vien pat pamata līgumā jau iestrādāts nosacījums par iespēju kredītu pagarināt un norādīti tam sekojošie nosacījumi. Protams, pagarinot kredītu, Jums jārēķinās, ka kredīta pamata summa Jums būs nemainīga. Ja šī kredīta neatmaksātā pamata summa ir liela, tad pēc kredīta brīvdienām jārēķinās, kad ikmēneša kredīta maksājums būs lielāks, kā Jūs maksājāt iepriekš. Bet varbūt Jūs pēdējā laikā Jūs jau vairākas reizes esat izmantojis iespēju pagarināt kredītu, vai pārcelt atmaksas datumu, vai ņēmis kredīta brīvdienas. Tas ir zināms signāls, kad Jūsu naudas plūsma nav īsti kārtībā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *