Kur labāk aizņemties naudu?

NaudaJa esi nonācis finansiālās grūtībās, tad ir jāmeklē risinājumi, kā no šīm grūtībām tikt ārā. Bieži vien cilvēkiem ir neērti lūgt palīdzību ģimenes locekļiem vai draugiem.

Dažkārt tuvinieki paši nespēj palīdzēt. Ja nav citu variantu, tad noteikti, ir izdevīgi aizņemties no ātrā kredīta, jo gadījumos, kad Jums nav lieli oficiālie ienākumi, ātrie kredīti tāpat būs gatavi palīdzēt. Jāatceras to, ka ātrie kredīti tiek piešķirti uz īsu laika posmu un tikpat ātri būs jāatmaksā atpakaļ. Tomēr, neskatoties uz ātro kredītu vieglo pieejamību, pastāv arī citi veidi kā aizņemties naudu.

Viens no tiem ir patēriņa kredīts, kas piedāvā lielisku iespēju aizņemties naudu un atmaksāt to pa daļām vairāku mēnešu garumā. Tiesa gan patēriņa kredītu saņemt nebūs tik viegli kā ātro kredītu. Tomēr, ja ir iespēja, tad ieteicams būtu izvēlēties patēriņa kredītu, tāpēc, ka šī aizdevuma procentu likme būs krietni vien mazāka, nekā tā ir ātrajiem kredītiem. Izdevīgi ir arī tas, ka patēriņa kredīts, pie atsevišķiem kredītu devējiem sniedz iespēju doties kredītu brīvdienās, kas ļauj klientiem 3 mēnešus nemaksāt aizdevuma pamatsummu, bet tikai nelielu procentu maksu.

Ar aizdevumiem un kredītiem ir tā, ka priekš katra cilvēka vajadzībām, noteikti var atrast sev izdevīgāko aizdevumu. Ja tā ir automašīna, kuru Jūs jau sen esiet noskatījis, tad vislabāk būtu izvēlēties auto līzingu. Protams, ka auto līzings nesedz 100% no automašīnas vērtības, taču parasti tie ir nieka 10%, kuri klientam ir jāpiemaksā. Šie 10% ir nepieciešami tāpēc, lai klients šo automašīnu iegādātos ar nopietnu nolūku, nevis, lai pavizinātos vienu mēnesi un tad atdotu automašīnu atpakaļ līzinga kompānijai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *