Pensionāriem pieejams kredīts

Pensionāriem, lai varētu iegādāties kādu nepieciešamu preci vai veikt kāda pakalpojuma apmaksu, piemērots ir ilgtermiņa kredīts. Kredītus pensionāriem viņa vecuma dēļ bankas izsniedz ļoti reti, bet citādāk ir ar ātro kredītu kompānijām. Piemēram, lai pieteiktos ātrajam kredītam pie Vivus, tev ir jābūt pastāvīgam Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Kā redzams, tā daļa pensionāru, kas nav pārkāpuši 75 gadu slieksni, ātrajam kredītam var pieteikties.

Vivus piedāvā ātros kredītus ar atmaksas termiņu līdz 48 mēnešiem. Arī šis apmaksas termiņš ir piemērots pensionāriem, jo tādā veidā ir vieglāk atmaksāt paņemto kredītu, no katra mēneša pensijas atlicinot nelielu summu kredīta atmaksai.

Kas ir īstermiņa kredīts internetā?

AizdevumsTas ir aizdevums, kuru ir paredzēts atmaksāt īsā laika periodā – atšķirībā no citiem kredītiem, īstermiņa aizdevumu atmaksas periods var svārstīties no 90 dienām līdz pat vairākiem gadiem ( atkarībā no aizdevēja). Šādi aizdevumi parasti tiek izsniegti bez ķīlas un to maksimālās aizdevumu summas svārstās no 25 000 līdz pat 100 000 eiro.

Īstermiņa kredītiem internetā uzņēmēji bieži piesakās tad, kad ir saņēmuši, piemēram, kredītlīnijas atteikumu no bankas. Tam par iemeslu visbiežāk ir nevis tas, ka uzņēmumiem ir slikta kredītvēsture, bet gan tas, ka tiem tā nav pietiekami ilga, piemēram, uzņēmums pastāv tikai gadu, līdz ar to bankām nav pietiekoši daudz informācijas un tās ir piesardzīgas ar aizdevumu izsniegšanu. Tieši šādos gadījumos īstermiņa aizdevumi internetā var būt laba iespēja maziem uzņēmumiem, kuriem nav nepieciešami lieli naudas līdzekļi, attīstīt savu darbību.

Pieteikties ātrajam kredītam pie Vivus pensionāri var tāpat kā jebkuri citi cilvēki. Ir jāreģistrējas Vivus mājas lapā, norādot savus personas datus un kontaktinformāciju, un jāpiesakās ātrajam kredītam, izmantojot mājas lapā publicēto kredīta kalkulatoru. Ja interneta lietošana nav ikdienas sastāvdaļa un reģistrācijas un pieteikšanās process var sagādāt grūtības, vienmēr var sazināties ar Vivus telefoniski. Laipnie Vivus klientu apkalpošanas speciālisti labprāt palīdzēs pieteikties ātrajam kredītam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *